AU_podnadpis_pribehy

Srdcem projektu jsou naše švadlenky

Každá je jiná. Jedno je ale spojuje. Život se s nimi příliš nemazlil, přesto se nevzdávají a snaží se nastříhat lepší podmínky pro sebe a své rodiny. Proto pracují jako švadlenky.

SV_ilustrace_02

Postupně si k životu přišívají více štěstí.
Nakoukněte do jejich příběhů

SV_ilustrace_01

Představujeme vám paní Marcelu. Naši další švadlenku

V útulném bytě nás vítá energická žena, které se důchod vyvrbil úplně jinak, než si představovala. Nečekaně vychovává své dva dospívající vnuky a má několik prací, aby všechny uživila. Přesto se stále usmívá a bere život s nadhledem. Nic jiného jí prý ani nezbývá. Pojďte se s ní seznámit.

Do týmu jsme přivítali švadlenku Janu

V malé kuchyni, která je zároveň šicí dílnou, nás hostí skromná a nesmělá paní Jana. Její upravené pracovité ruce hned nalévají kávu a posouvají k nám tác s koláčem. Ani tuhle milou ženu život nešetřil. Přesto se nevzdává a ve svých 65 letech chce být samostatná a společensky platná. 

Seznamte se s paní Ivetou. Naší první švadlenkou

Paní Iveta žije v malé vesnici nedaleko Hradce Králové. Vyučila se jako kuchařka a přes 17 let pracovala ve školních jídelnách. Nejdříve jako pomocná kuchařka a poslední roky jako vedoucí. Její život nevratně změnila jedna cesta do práce.

SV_nadpis_podportenas

Naše švadlenky šijí autorské výrobky i věci na zakázku

AU_svadlenky_logo_znak

SOCIÁLNÍ PODNIKÁNÍ PROVOZUJE

AUFORI_-logotyp_CMYK_PANTONE

Aufori, o.p.s.
Habrmanova 136/3
Hradec Králové 500 02

www.aufori.cz

V Aufori podporujeme sociální začlenění a fungování lidí, kteří žijí v nepříznivých podmínkách. Naší cílovou skupinou jsou rodiny, které žijí v chudobě, nebo jí jsou ohroženy.

Název Aufori vznikl z latinského výroku, který v překladu znamená "odvážnému štěstí přeje."

Všechna práva vyhrazena © 2024 Aufori, o.p.s    |    Koncept, design & web   Marek Chaloupka    |    Copywriting   Kateřina Klapalová