AU_podnadpis_pribehy

Srdcem projektu jsou naše švadlenky

Každá je jiná. Jedno je ale spojuje. Život se s nimi příliš nemazlil, přesto se nevzdávají a snaží se nastříhat lepší podmínky pro sebe a své rodiny. Proto pracují jako švadlenky.

SV_ilustrace_02

Postupně si k životu přišívají více štěstí.
Nakoukněte do jejich příběhů

SV_ilustrace_01

Loňské Vánoce nám nadělily paní Olgu

V slunečné dopoledne stoupáme po chladné chodbě činžovního domu. V jedněch dveřích se na nás směje sympatická a energická žena. Je to paní Olga, naše nová švadlenka. Těžko by vás napadlo, že potřebuje hodně specifickou práci. S jejím životem si ošklivě pohrála autonehoda, jejíž následky pociťuje dodnes.

Představujeme vám paní Marcelu. Naši další švadlenku

V útulném bytě nás vítá energická žena, které se důchod vyvrbil úplně jinak, než si představovala. Nečekaně vychovává své dva dospívající vnuky a má několik prací, aby všechny uživila. Přesto se stále usmívá a bere život s nadhledem. Nic jiného jí prý ani nezbývá. Pojďte se s ní seznámit.

Do týmu jsme přivítali švadlenku Janu

V malé kuchyni, která je zároveň šicí dílnou, nás hostí skromná a nesmělá paní Jana. Její upravené pracovité ruce hned nalévají kávu a posouvají k nám tác s koláčem. Ani tuhle milou ženu život nešetřil. Přesto se nevzdává a ve svých 65 letech chce být samostatná a společensky platná. 

Seznamte se s paní Ivetou. Naší první švadlenkou

Paní Iveta žije v malé vesnici nedaleko Hradce Králové. Vyučila se jako kuchařka a přes 17 let pracovala ve školních jídelnách. Nejdříve jako pomocná kuchařka a poslední roky jako vedoucí. Její život nevratně změnila jedna cesta do práce.

SV_nadpis_podportenas

Naše švadlenky šijí autorské výrobky i věci na zakázku

AU_svadlenky_logo_znak
badge-eshop_noborder
balicky-w

Hotové výrobky

Utěrky, ubrusy, látkové pytlíky a další věci do domácnosti. Nakoupíte je buď jednotlivě, nebo ve výhodném balíčku.

DSCF3397

Hotové balíčky s užitečnými lokálními produkty pro každodenní použití. S láskou krásně zabalené pro vaše kolegy, partnerské firmy nebo zákazníky.

dobrohubky-w

Dobrohubky jsou výrobky servírované ve spřátelených kavárnách jako jednohubky. Co sousto, to dobrý skutek.

siti-w

Zakázkové šití

Užitečné věci na míru pro hotely, restaurace, školy i firmy. Třeba kapsáře pro prvňáčky, utěrky do restaurací, ložní prádlo pro hotely nebo látkové tašky pro zaměstnance. Cokoliv si budete přát.

zehleni-w

Žehlení na zakázku

Volné kapacity věnujeme také žehlení na zakázku. Každá objednávka dá smysluplnou práci člověku z Královéhradeckého kraje, který je ohrožen sociálním znevýhodněním.

latka-w

Autorská látka

Vlastní látky a autorské vzory nám umožňují vytvářet krásné a jedinečné kolekce. Nechte se také inspirovat a buďte originální. A ještě k tomu uděláte dobrou věc.

SOCIÁLNÍ PODNIKÁNÍ PROVOZUJE

AUFORI_-logotyp_CMYK_PANTONE

Aufori, o.p.s.
Habrmanova 136/3
Hradec Králové 500 02

www.aufori.cz

V Aufori podporujeme sociální začlenění a fungování lidí, kteří žijí v nepříznivých podmínkách. Naší cílovou skupinou jsou rodiny, které žijí v chudobě, nebo jí jsou ohroženy.

Název Aufori vznikl z latinského výroku, který v překladu znamená "odvážnému štěstí přeje."

Všechna práva vyhrazena © 2024 Aufori, o.p.s    |    Koncept, design & web   Marek Chaloupka    |    Copywriting   Kateřina Klapalová